Infinix GT 20 Pro Tanıtıldı, İşte Özellikleri

Infinix, geçtiğimiz Ağustos ayında duyurduğu GT 10 Pro modelinin halefi GT 20 Pro’yu tanıttı. Cihaz bizi LPDDR5X RAM ve 256 GB UFS 3.1 depolama alanıyla eşleştirilen MediaTek Dimensity 8200 Ultimate yongası ile karşılıyor. Ayrıca telefonda Pixelworks X5 Turbo özel oyun ekranı çipi bulunuyor ve bu da onu markanın ilk çift çipli modeli yapıyor. Çip akıcı bir oyun deneyimi için kare hızlarını 60 FPS’den 120 FPS’ye kadar arttırabiliyor.


Ayrıca Infinix GT 20 Pro, oyun oynarken sabit bir kare hızı sağlamak için sabit bir kare hızı motoru kullanıyor. Infinix, cihazın Free Fire, COD ve PUBG oyunlarında 90 FPS’ye kadar ulaşabildiğini, Mobile Legends: Bang Bang, Genshin Impact ve Honkai: Star Rail’de 120 FPS elde ettiğini belirtiyor. GT 20 Pro’nun ön tarafında ise 1300 nitlik parlaklığa, 32 megapiksellik selfie kamerasına ve 144 Hz yenileme hızına sahip 6.78 inçlik AMOLED ekran bulunuyor.


Arka kısımdaki kamera kurulumunda OIS destekli 108 megapiksellik ana ve 2 adet 2 megapiksellik derinlik, makro üniteleri mevcut. Tüm bu donanıma 45W hızlı şarj desteğine sahip 5000 mAh’lık batarya güç veriyor. Telefonun diğer özellikleri arasında 5G, NFC ve ekran içi parmak okuyucu yer alıyor. Son olarak Infinix GT 20 Pro modelinin fiyatının bölgesel olarak yapılacak lansmanlardan sona açıklanacağını ekleyelim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir